gloo nasıl kuruldu
Hakkımızda

Gloo Nasıl Kuruldu?

GLOO Agency, ajanslarda çalışmış olan freelancerların topluluk oluşturmasıyla kurulan bir ajanstır. Ajans olarak daha önce birçok ajansa hizmet vermiş ve kaliteli işler ortaya çıkarmasına rağmen çalıştığı ajanslar tarafından çok fazla mobing ile karşılaşmış büyük bir freelancer topluluğunun üretimidir. GLOO Agency uzman ekibiyle beraber başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ajansımızda 8 farklı alanda, müşterilerimizin ihtiyacına yönelik çalışmalar yapmaktayız. Çalıştığımız alanlarda, alanında uzman olan kişiler tarafından sizlere hizmet sunmaktayız. Marka danışmanlığı, sosyal medya planlaması, içerik desteği, arama motoru optimizasyonu, web tasarımı, grafik tasarımı, çeviri desteği ve video post prodüksiyon olarak geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

GLOO Agency performans odaklı ve alanında uzman ekibi ile hizmet verdiği müşterilerinin dijital dünyada rakiplerine fark yaratmasını ve bu doğrultuda daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan bir ajanstır. Ajans olarak önemli ilkelerimizden biride her müşterimizin bizim için önemli ve özel olmasıdır. Tamamen kişiye ve markaya özel gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayarak bu doğrultuda müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız
Neden Biz?

Ajansımız büyüyor ve büyütüyor

340 +
Düzenli Müşteriler
2500 +
Geliştirilen Proje
70 +
Personel Sayısı
643 +
Yurt Dışı Projesi
Neye İhtiyacınız Var?

Hızlı ve kaliteli çözüm sunuyor, sorunlarınıza ve sorularınıza en net cevapları veriyoruz

Her Zaman Buradayız

7/24 Çalışıyoruz

İstediğiniz zaman ulaşabilmeniz için gece ve gündüzü ayırdık. Her iki zaman dilimi için 2 farklı ve kaliteli ekip sizler için hizmet vermeye hazır.