ilk Siparişe Özel 15% indirim

Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz
01

Marka Danışmanlığı

Markalaşma süreçlerinin strateji, reklam çalışmaları ve kurumsal marka kimliği faaliyetlerini kaliteli seviyede sunuyoruz.
02

Web Tasarımı

Web tasarımı kapsamlı bir işlemdir ve hazırlık, kodlama, düzenleme ve yayınlama aşamaları olarak 4 aşamanın her birini ayrı ayrı yapıyoruz.
03

Grafik Tasarım

Grafik tasarımı sektörlere göre farklılık arz etmektedir. GLOO olarak sektörünüze göre farklı alanlarda hizmet vermeye devam ediyoruz.
04

10 Dilde İçerik Yazarlığı

Arama motorlarında 10 farklı dilde yerimizi almış sizleri bekliyoruz. Özellikle Google ile bu aralar çok sıkı bir dostluğa sahibiz.
05

10 Farklı Dilde Çeviri

Şahsi ve kurumsal bütün dosyalarınızı kaliteli çeviriyor, istediğiniz formatta sizlere iletiyoruz. Siz sadece dosyayı iletin ve arkanıza yaslanın.
06

Sosyal Medya Yönetimi

Özellikle aylık hazırlanan içerik planlamaları doğru ve kusursuz hazırlanmalıdır. Gloo bu konuda sizlerin en iyi arkadaşı olacak.
07

Arama Motoru Optimizasyonu

GLOO sunduğu SEO hizmeti ile web sayfalarının arama motorlarında ön sıralarda olmasını sağlar, web sayfasını amacına ulaştırır.
08

Video Düzenleme (Kurgu)

Profesyönel ekibimiz sizlere istediğiniz tanıtım, animasyon ve diğer videoların hazırlanmasında veya düzenlenmesinde destek olacak.