Bu Aralar Üst Sıralar!
Firmanıza ait sitenizin içeriğinin görünür olma durumunu hedefleyerek, Google arama motoruna optimizasyonunu gerçekleştirmekteyiz. Böylece sitenizdeki hizmetler, arama motorlarında daha üst sıralarda görünebilecek ve firmanızın tanınırlığı artacaktır.

Sunduğumuz kaliteli SEO hizmetleri ile dijital pazarlama dünyasında başarı basamaklarını bir bir çıkabilecek ve rakiplerinizin önüne geçebileceksiniz.

SEO, Türkçede arama motoru optimizasyonu olarak bilinen hizmetlerimiz sitenizin görünür olma durumunu ve trafik akışını artırmak adına yapılan faaliyetlerdir. Sitenizin Google arama motorunda görünürlüğünün yüksek olması potansiyel hedef kitlenizi firmanıza çekme olasılığını yükseltecektir.

Arama motoru optimizasyonu ile firmanızın hizmetleri ile ilgili içerikleri kullanıcıların deneyimine sunmak için tasarlamaktayız.
Sıkca Sorulan Sorular​

Merak Ettikleriniz​

Web sitenizin trafiğini artırabilmek için; düzenli içerik paylaşabilir ve sosyal medyayı etkili kullanabilirsiniz.

Anahtar sözcük kullanımı, düzenli içerik yayını ve sitenizi arama motoru ile doğrulayarak arama motoru sıralamasını iyileştirebilirsiniz.

Web siteniz yeni oluşturulduysa arama motorlarında gözükebilmeniz için 4-6 hafta arası bir zaman ihtiyacınız vardır.

SEO konusunda yeterli bir bilgiye sahipseniz ve yeterli kaynağınız bulunuyorsa bu çalışmaları kendi başınıza yapabilirsiniz.

İşin En İyisi Biziz​

Neden mi?​

Çünkü yapılan işin bütün aşamalarını farklı ve alanında uzman ekiplerce yönetiyoruz. Düşünme ve planlama süresini daha uzun tutuyor, uygulama işlemini ise daha hızlı yapıyoruz.​
Toplam Müşteri Memnuniyeti
Tekrar Çalışılan Müşteri
Çalışma Süreci

Nasıl İlerliyoruz?

Proje Hakkında Tartışmalar

Harekete geçmeden önce 100 ölç 1 biç felsefesine uygun bir şekilde ilk adımı atıyoruz. Düşünüyoruz, daha çok düşünüyoruz.

Ekip Olarak Çalışmaya Başlıyoruz

Planlama ve harekete geçirme alanları farklı olsa da bu işi beraber yapıyoruz. İyi bir sonucun en önemli kriteri ekip çalışmasıdır.

Projeyi Teslim Et ve Markayı Yükselt

Bütün bu sürecin sonunda kendinizi ve markanızı çok farklı ve beklediğinizin üstünde bir yerde bulacaksınız.