SEO ve Semantik İçerikler
Her bir markanın kaliteli ve profesyonel içerik üretmeye ihtiyacı bulunmaktadır. Satış hedeflerine ulaşmayı arzu eden birçok firmanın içerik yazarlığı süreçlerine oldukça fazla önem vermesi gerekmektedir.

İçerik yazarlığı hizmetlerimiz, SEO kriterlerine uygun olacak özgün içerik oluşturma süreçlerini kapsamaktadır. Bir firmanın sunduğu hizmetleri hedef kitlesine en iyi şekilde tanıtabilmesi içerik yazarlığı ile mümkün olmaktadır.

Bir firmaya özgün içerikler üretmek için belirli teknik aşamalardan geçmek gerekmektedir. Özellikle SEO uyumlu içerikler yazmak markanızın Google arama motoru optimizasyonu için oldukça önemlidir.
Sıkca Sorulan Sorular​

Merak Ettikleriniz​

SEO kontrolleri bazı araçlara göre yapılır. Bunlar; Yoast SEO, Rank Math ve SEO writing asistant olarak ön plana çıkmaktadır.

Kelime bazlı olacak şekilde içerik hesaplaması yapıyoruz.

Bütün içeriklerimizin kontrolü yapılarak teslim edilmektedir. Siz de bunun kontrolünü yapabilirsiniz.

İçeriklerden memnun kalmadığınızda revize işlemlerini uyguluyoruz. Tekrar düzenledikten sonra içerikleri size yolluyoruz.

İşin En İyisi Biziz​

Neden mi?​

Çünkü yapılan işin bütün aşamalarını farklı ve alanında uzman ekiplerce yönetiyoruz. Düşünme ve planlama süresini daha uzun tutuyor, uygulama işlemini ise daha hızlı yapıyoruz.
Toplam Müşteri Memnuniyeti
Tekrar Çalışılan Müşteri
Çalışma Süreci

Nasıl İlerliyoruz?​

Proje Hakkında Tartışmalar​

Harekete geçmeden önce 100 ölç 1 biç felsefesine uygun bir şekilde ilk adımı atıyoruz. Düşünüyoruz, daha çok düşünüyoruz.​

Ekip Olarak Çalışmaya Başlıyoruz​

Planlama ve harekete geçirme alanları farklı olsa da bu işi beraber yapıyoruz. İyi bir sonucun en önemli kriteri ekip çalışmasıdır.​

Projeyi Teslim Et ve Markayı Yükselt​

Bütün bu sürecin sonunda kendinizi ve markanızı çok farklı ve beklediğinizin üstünde bir yerde bulacaksınız.​