Sosyal Medya Olmazsa Olmazımız
Sosyal medya planlaması ve yönetimi faaliyetlerimizden yararlandığınızda dijital pazarlama süreçlerinizi en iyi şekilde yönetebilmeniz mümkün olacaktır.

Ayrıca belirli bir plan doğrultusunda hareket ettiğiniz için faaliyetleriniz oldukça pratik bir hale gelecektir.

Sosyal medya platformlarında aktif olabilmek için sosyal medya planlamasına ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız sunduğu sosyal medya planlaması içerikleri ile bu alana yönelik çalışmalar yapan markalara destek olmaktadır. Sosyal medya planlaması ve yönetimi uygulamalarımızda ilk yaptığımız çalışmalardan birisi markanıza ait hizmetlerin hedef kitleyle kısa süre içerisinde buluşmasını sağlamaktır.

Ancak sosyal medya planlaması hizmetlerimiz yalnızca bununla sınırlı değildir.
Sıkca Sorulan Sorular​

Merak Ettikleriniz​

Sosyal medya yönetimi markanıza; hedef kitle, marka imajı ve tanınırlık kazandırmaktadır.

Sosyal medyada sık iletişim yapmak yerine aylık plan dahilinde gönderi planı oluşturabilirsiniz. Paylaşım sıklığını bir ay içerisine göre belirleyebilirsiniz.

Planlamada yapmanız gerekenler; kullanılan dil, içerik türleri, paylaşım sıklığı, markanın hedef kitle analizi ve paylaşım yapılacak platformlardır.

İçerik yönetimi şu şekilde olabilir; etkili ve özgün içerikler oluşturmak, reklam yönetimi yapmak, detaylı analizler gerçekleştirmek ve dikkat çekici öğeler kullanmak

İşin En İyisi Biziz​

Neden mi?​

Çünkü yapılan işin bütün aşamalarını farklı ve alanında uzman ekiplerce yönetiyoruz. Düşünme ve planlama süresini daha uzun tutuyor, uygulama işlemini ise daha hızlı yapıyoruz.
Toplam Müşteri Memnuniyeti
Tekrar Çalışılan Müşteri
Çalışma Süreci

Nasıl İlerliyoruz?​

Proje Hakkında Tartışmalar​

Harekete geçmeden önce 100 ölç 1 biç felsefesine uygun bir şekilde ilk adımı atıyoruz. Düşünüyoruz, daha çok düşünüyoruz.​

Ekip Olarak Çalışmaya Başlıyoruz​

Planlama ve harekete geçirme alanları farklı olsa da bu işi beraber yapıyoruz. İyi bir sonucun en önemli kriteri ekip çalışmasıdır.​

Projeyi Teslim Et ve Markayı Yükselt​

Bütün bu sürecin sonunda kendinizi ve markanızı çok farklı ve beklediğinizin üstünde bir yerde bulacaksınız.​