Sıkca Sorulan Sorular

Merak Ettikleriniz

Referans, deneyim ve özel niteliklere sahip olması bir danışmanda olması gereken özelliklerdir.

Marka danışmanları doğru hamleler yaparak markanızın yükselişine yardımcı olmaktadır. Danışman, stratejik ve nitelikli bir plan ile başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır.

İş dünyası sürekli değişim içindedir ve markanızın mevcut durumunu daha iyi yerlere taşıyabilmek için marka danışmanına ihtiyacınız olacaktır.

Firmaların referans hizmetlerinden yararlanarak çalışacağınız marka danışmanına karar verebilirsiniz.

Web sitesi oluşturma düşüncesindeyseniz bize taleplerinizi iletebilirsiniz. İsteklerinize göre web sitesi tasarlayabiliyoruz

Web site projesine göre bu süreç değişikliğe uğramaktadır. Ancak ortalama olarak 15 gün içerisinde sitenizi hazır hale getiriyoruz. Geniş kapsamlı projelerde süreler daha uzun olabiliyor.

Tasarım, kodlama ve teknik açısından en ideal siteler oluşturmaya dikkat ediyoruz. Tüm süreçlerin hatasız olmasına özen göstererek titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Profesyonel SEO çalışması yaparak web sitenizin Google sıralamasında görülmesini sağlıyoruz.

Web sitenizin trafiğini artırabilmek için; düzenli içerik paylaşabilir ve sosyal medyayı etkili kullanabilirsiniz.

Anahtar sözcük kullanımı, düzenli içerik yayını ve sitenizi arama motoru ile doğrulayarak arama motoru sıralamasını iyileştirebilirsiniz.

Altyazı çevirisi, video çevirisi, metin çevirisi, doküman çevirisi ve benzeri birçok alanda çeviri yapıyoruz.

Sosyal medya yönetimi markanıza; hedef kitle, marka imajı ve tanınırlık kazandırmaktadır.

Sitemizin iletişim bölümünden veya e-posta adresi üzerinden hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı belirtebilirsiniz.

Öncelikle müşterilerimizin taleplerini değerlendiriyoruz. Bireysel ve kurumsal kimliğe göre hazırladığımız tasarımları müşterilerimize sunuyoruz ve geri dönüşlerden sonra işlerimizi bitiriyoruz.

Sosyal medyada sık iletişim yapmak yerine aylık plan dahilinde gönderi planı oluşturabilirsiniz. Paylaşım sıklığını bir ay içerisine göre belirleyebilirsiniz.

Planlamada yapmanız gerekenler; kullanılan dil, içerik türleri, paylaşım sıklığı, markanın hedef kitle analizi ve paylaşım yapılacak platformlardır.

Marka imajınızı kalıcı hale getirmek ve rakiplerinizden sıyrılmak için video kurgu ve animasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Projeyi tasarlama, planlama süreci, hazırlık süreci, projenin hazırlanması ve bitirilmesidir.